Menu

Wyszukaj produkt

Jeżeli szukasz konkretnego produktu wpisz jego nazwę lub słowo kluczowe

O firmie

Prekursorem firmy EMO-FARM Sp. z o.o. była Wytwórnia Artykułów Farmaceutycznych i Kosmetycznych EMO, która powstała w 1983 roku…

Zakres świadczonych usług

 

Firma EMO-FARM Sp. z o.o. działająca w branży farmaceutyczno-kosmetycznej jest liderem w produkcji  produktów do stosowania zewnętrznego w postaci żeli, maści i kremów. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie wytwarzania produktów leczniczych, wyrobów medycznych i kosmetyków.

 

Nasz doświadczony zespół profesjonalistów świadczy usługi kompleksowego wytwarzania kontraktowego uwzględniając:

- zakup materiałów wyjściowych i opakowaniowych

- gwarancję odpowiednich warunków przechowywania materiałów wyjściowych, półproduktów oraz wyrobów gotowych

- wytwarzanie produktu "in bulk"

- konfekcjonowanie produktu "in bulk" w tuby, saszetki,  kartoniki oraz kartony zbiorcze

- analizę fizyko-chemiczną i mikrobiologiczną materiałów wyjściowych oraz wyrobów gotowych na wszystkich etapach procesu produkcyjnego

- zwalnianie produktu gotowego do obrotu.

 

Ponadto wiedza i doświadczenie naszego działu Badawczo-Rozwojowego pozwalają na opracowanie nowej lub zmodyfikowanej formulacji do stosowania miejscowego, na podstawie określonych przez potencjalnych Zleceniodawców, wskazań do stosowania.                                                   

 

Szczególną uwagę i staranność przykładamy do  zapewnienie jakości, bezpieczeństwa i skuteczności wytwarzanych produktów. Procesy produkcyjne i badawcze odbywają się zgodnie z wymaganiami Prawa Farmaceutycznego. Posiadamy wdrożony System Zapewnienia Jakości, oparty na wymaganiach Dobrej Praktyki Wytwarzania GMP dla produktów leczniczych i kosmetyków oraz System Jakości zgodny ze standardem normy ISO 13485 dla wyrobów medycznych.

 

Wieloletnie doświadczenie, duża elastyczność,  indywidualne podejście do każdego Zleceniodawcy oraz potencjał produkcyjny naszej firmy pozwalają na dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Sprawność organizacyjna gwarantuje szybkie i skuteczne rozpoczęcie współpracy z potencjalnymi Partnerami. Ponadto konkurencyjne ceny  sprawiają, że EMO-FARM Sp. z o.o.  jest atrakcyjnym partnerem w zakresie wytwarzania kontraktowego.

 

 

Zapraszamy Państwa do składania zapytań ofertowych pod adresem  emo-farm@bauschhealth.com